Yhteystiedot

JHL os. 358 Petäjävesi   toimihenkilöt v. 2020-2021
                        
Siekkinen Paula, puheenjohtaja      

050 911 9806     

paula.siekkinen@petajavesi.fi

Kokkonen Heli, varapuheenjohtaja/varapääluottamusmies 

040 7609550

kokkonen.heli@gmail.com
        
Notkonen Anna-Liisa, sihteeri    

041 4671500    

anotkonen@gmail.com            

Nissinen Tomi, talous- ja jäsenasiat ja www-sivujen päivitys 

040 7786448    

tomi.nissinen@edu.petajavesi.fi

Mäkelä Olli-Pekka    

040 4872904

ollipekkamakela59@gmail.com

Survo Antti

050 4345923

antti.survo@petajavesi.fi

Flyktman Tarja     

040 7529060

tarja.flyktman@petajavesi.fi

Hallituksen varajäsenet:

Kallioaho Sirpa
sirpa.kallioaho@petajavesi.fi

Karen Sari
sari.karen@petajavesi.fi

---

Pääluottamusmies 
Mäkelä Olli-Pekka        
040 4872904    
edunvalvonta-asiat os. ollipekkamakela59@gmail.com

Kotihoidon luottamushenkilö
Humalamäki Mikko            
044 9194904
m.humalamaki82@gmail.com

Ruokapalvelun luottamushenkilö
Karen Sari                
040 7171854
sari.karen@petajavesi.fi

Koulujen luottamushenkilö    
Kokkonen Heli            
040 7609550
kokkonen.heli@gmail.com
  
Työsuojeluvaltuutettu:   
Siekkinen Paula   050 9119806
paula.siekkinen@petajavesi.fi    

1. varavaltuutettu
Mäkelä Olli-Pekka                             
040-4872904

2. varavaltuutettu
Arola Anne                                          
anne.arola@petajavesi.fi